Артурас Джюґяліс отримав Медаль Пошани у Сеймі Литви

Артурас Джюґяліс отримав Медаль Пошани у Сеймі Литви за вагомий внесок у розвиток безпеки держави та підтримку Міжнародної Української Школи Литви

Сьогодні виконавчому директору Міжнародної Української школи Литви пану Артурасу ДЖЮГЯЛІСУ в Сеймі Литовської Республіки урочисто вручено Медаль Пошани “Відділ охорони Верховної Ради Литви” за заслуги і підтримку Відділу охорони Верховної Ради Литви.
 
34 роки тому пан Артурас був організатором цього важливого безпекового департаменту.
 
Багато років поспіль він очолював Відділ охорони Верховної Ради Литви, відповідаючи за життя та безпеку найвищих державних діячів Литви, зокрема, Президентів Альґірдаса Міколаса Бразаускаса, Валдаса Адамкуса, Далі Грібаускайте.
 
Шануючи великий особистий внесок та службові досягнення пана Артураса ДЖЮГЯЛІСА,
високу нагороду йому вручили Віце-спікер Сейму Литовської Республіки Паулюс Саударгас та Директор Служби охорони Глав держави Рімантас Моцкявічюс.
 
До речі, заслуги пана Артураса перед батьківщиною не вперше визнаються на державному рівні. Від імені Литовської Республіки він удостоєний Медалі Пам’яті 13-го Січня, Медалі Добровольців-засновників Війська Литовського. Також йому присвоєний правовий статус Захисника Свободи.
 
Колектив Міжнародної Української школи Литви щиро вітає виконавчого директора пана Артураса ДЖЮГЯЛІСА з високою державною нагородою і зичить успіху, нових професійних та життєвих висот!
 
З повагою,
адміністрація та колектив МУШ Литви.
🇱🇹🇺🇦
uk
uk
Прокрутка до верху