Спортивні шкільні змагання 5-11 класів!

Учні 5-11 класів взяли участь в спортивних змаганнях, присвячених Дню фізичної культури і спорту України. Команди із 10 учнів в кожній показували свої вміння працювати разом, невичерпну енергію та драйв, спритність, витривалість, позитивний настрій.

Сьогодні був наш фінішний день першого тижня «школи без уроків». І це був найкращий варіант старту нового навчального року.

“Проте про все по порядку. Дружно зібравшись біля школи, такі всі гарні, у спортивних костюмах ми з усією школою пішли до стадіону. Проходили повз дуже гарний парк та річку, тобто вже зарядилися гарними емоціями. На стадіоні свято, присвячене Дню спорту, розпочалося з урочистого параду. Далі на нас чекало 6 спортивних змагань. Спочатку у всіх учнів нашого класу не було бажання брати участь та перемагати, але коли почався час захопливих та тяжких завдань у всіх горіли очі від цікавості та прагнення бути кращими. Були змагання, у яких ми найкращі. Дещо нам ніяк не вдавалося, проте ми не здавалися, а це головне! Хоч за результатами наш клас посів лише 3 місце, проте ці змагання зблизили нас. Ми всі побачили, хто на що гаразд. Отримавши заохочувальні подарунки – цукерки, які організувала адміністрація школи,ми в класі обсудили наші сильні та слабкі сторони і як краще діяти наступного разу.

Незважаючи ні на що, 7-C є найкращим класом, як мінімум за нашою версією та на думку нашого класного керівника. Впевнена, що цей день запам’яється всім до випускного, а, можливо, і на все життя!)»,

– автор Марія Романенко, учениця 7C класу.

uk
uk
Прокрутка до верху